Bělení zubů metodou Pure Whitening

Bělení zubů metodou Pure Whitening

Metoda Pure Whitening garantuje skvělý výsledek i dlouhou životnost. Jde o jediné bělení zubů na světě, které zajistí, že váš úsměv bude zářit už navždy.

Postupy Pure Whiteninig jsou striktně standardizované. Proto můžeme zaručit skvělý výsledek i tam, kde jiné metody selhaly. Na rozdíl od většiny jiných druhů bělení vám s pravidelnou údržbou vydrží zářivý úsměv už napořád. 


Jak probíhá bělení zubů?

Před bělením zubů metodou Pure Whitening je potřeba mít za sebou preventivní kontrolu u zubaře a navštívit dentální hygienistku, abychom váš chrup zbavili plaku, zubního kamene, pigmentů nebo případných kazů a rozhodli, zda je k bělení vhodný. 

Bělení zubů totiž není ideálním řešením pro každého pacienta. Vždy záleží na individuálním posouzení. Pokud vám dentální hygienistka bělení zubů doporučí, můžete se vydat na ošetření.

Samotné ordinační bělení trvá zhruba 2 a půl hodiny. Bělící proces se skládá ze 4 cyklů po 15 minutách. Výsledný odstín je velmi individuální záležitost, proto není možné dopředu přesně říct, o kolik odstínů se vaše zuby vybělí. V každém případě se však váš úsměv spokojeně rozzáří.


Výhody bělení Pure Whitening

Oproti některým agresivním metodám bělení, které často poškozují zubní sklovinu, je bělení metodou Pure Whitening k zubům šetrné. Zuby jsou tak po ošetření jen minimálně citlivé.

Více o bělení zubů metodou Pure Whitening a jejích možnostech vám ráda vysvětlí naše dentální hygienistka.

Na preventivní prohlídku, dentální hygienu i bělení zubů se objednáte tady.