Bělení zubů metodou Pure Whitening

Bělení zubů metodou Pure Whitening

Metoda Pure Whitening garantuje skvělý výsledek i dlouhou životnost. Jde o jediné bělení zubů na světě, které zajistí, že váš úsměv bude zářit už navždy.

Objednat se

Postupy Pure Whiteninig jsou striktně standardizované. Proto můžeme zaručit viditelný výsledek i tam, kde jiné metody selhaly. Na rozdíl od většiny jiných druhů bělení vám s pravidelnou údržbou vydrží zářivý úsměv už napořád. 

Metody Pure Whitening jsou striktně standarizované.proto můžeme zaručit skvělý výsledek i tam kde jiné metody selhaly.Na rozdíl od většiny jiných druhů bělení Vám s pravidelnou údržbou vydrží zářivý úsměv už na pořád a to i bez dodoržování tvz.bílé diety.Během bělícího procesu není nutné omezovat a vyhýbat se barevným pokrmům a kávě.


Jak probíhá bělení zubů?

Před bělením zubů metodou Pure Whitening je potřeba mít za sebou preventivní kontrolu u zubaře a navštívit dentální hygienistku, abychom váš chrup zbavili plaku, zubního kamene, pigmentů nebo případných kazů a rozhodli, zda je k bělení vhodný. 

Bělení zubů totiž není ideálním řešením pro každého pacienta. Vždy záleží na individuálním posouzení. Pokud vám dentální hygienistka bělení zubů doporučí, můžete se vydat na ošetření.

Samotné ordinační bělení trvá zhruba 2 a půl hodiny. Bělící proces se skládá ze 4 cyklů po 15 minutách. Výsledný odstín je velmi individuální záležitost, proto není možné dopředu přesně říct, o kolik odstínů se vaše zuby vybělí. V každém případě se však váš úsměv spokojeně rozzáří.


Co Vás čeká, pokud se rozhodnete pro kombinované bělení Pure Whitening?

Procedura zahrnuje 3 návštěvy

1.Dentální hygiena+ otisk Vašich zubů

2.Předání ultratěsných přímo na míru Vám zhotovených nosičů a potřebných informací,názorná ukázka aplikace domácího bělícího gelu a dokumentace barvy zubů před bělením

3.Ordinační bělení,následuje ihned po ukončení 2 týdenní domácí procedury a zahrnuje ordinační bělení 1,5 hodiny.Dentální hygienistka nanese na dásně tvz.ochranou bariéru a po té aplikuje bělící gel,který působí 3x 15 min.Následuje zhodnocení výsledku bělení- dokumentace dosažené barvy.

Během bělící kůry se může objevit krátkodobá přechodná citlivost zubů která odezní po ukončení bělícího procesu.Nelze vybělit korunky,můstky,výplně.


Výhody bělení Pure Whitening

Oproti některým agresivním metodám bělení, které často poškozují zubní sklovinu, je bělení metodou Pure Whitening k zubům šetrné. Zuby jsou tak po ošetření jen minimálně citlivé.

Více o bělení zubů metodou Pure Whitening a jejích možnostech vám ráda vysvětlí naše dentální hygienistka.

Na preventivní prohlídku, dentální hygienu i bělení zubů se objednáte tady.

Napište nám

Snažíme se na veškeré Vaše zprávy odpovědět v co nejkratším čase.