Bezbolestné ošetření

Bezbolestné ošetření

Zakládáme si na tom, že naše ošetření nebolí. Abyste se před návštěvou zubaře pouze usmívali. Přijďte se přesvědčit, že u nás k tomu máte důvod.

Analgosedace je bezpečná moderní metoda, která umožňuje návštěvu lékaře i těm "nejbázlivějším pacientům". Pokud máte problémy se zuby, ošetření neodkládejte. Čím déle s návštěvou zubaře otálíte, tím větší zásah do Vašeho chrupu Vám hrozí. A nejen to. Ohrožujete své celkové zdraví i svoji peněženku. Malá plomba (výplň) s ošetřením bez bolesti je levnější než trhání zubu (extrakce) a jeho následné nahrazování zubem novým (zubní implantáty, korunky, můstky). Často nepomůže ani dentální hygiena. Proto neváhejte a objednejte se ihned.


Plomby alias kompozitní výplň

Máte zubní kaz? Potřebují Vaše zuby plomby? Máte nekvalitní „černé“ plomby? Trápí Vás drobné povrchové defekty skloviny nebo odlomené části zubů? Za své plomby, odborně nazývané výplně, se už nemusíte stydět.


Plomby – vysoce kvalitní výplně, které nikdo nepozná

V Alfadent Vaše zuby ošetříme pouze vysoce kvalitními zahraničními materiály - kompozity s širokou škálou barev, která zaručuje dokonalou barevnou reprodukci přirozených zubů. Pomocí těchto mikrohybridních a mikrofilních kompozitních výplní lze Vašim zubům navrátit přirozený, esteticky krásný vzhled, který může dále umocnit bělení zubů. Máte-li staré a nekvalitní "černé" výplně, mohou je nahradit kvalitní bílé plomby s dlouhou životností, na pohled nerozeznatelné. Pouze Vy sami víte o jejich existenci.


Neváhejte

Na kontrolu k zubaři byste měli chodit nejméně 1x za půl roku, děti od 3 let. V případě potíží se ke svému stomatologovi objednejte ihned.