Celokeramické fazety

Celokeramické fazety

Fazety představují nejrychlejší metodu, jak získat krásný úsměv. Aplikují se na přední část horního chrupu a vynikají dlouhou životností i barevnou stálostí.

Objednat se

Nejrychlejší způsob, jak získat krásný úsměv

Fazety jsou tenké keramické plátky, které se lepí na zuby. Dá se jimi upravit tvar, barva, nepravidelnosti v postavení zubů nebo zuby s rozsáhlými výplněmi. Jde o nejrychlejší způsob, jak esteticky upravit nevzhledné zuby v přední části horního chrupu.

 

1. Konzultace u stomatologa

V první řadě je nezbytné, abyste se nechali vyšetřit u svého zubaře. Ten vyloučí nebo odstraní případné kazy a vyléčí záněty dásní. Poté, když je vše v pořádku, si popovídáme o vaší představě nových zubů a najdeme spolu optimální řešení pro váš krásný úsměv.

 

2. Aplikace fazet

Nejprve rozhodneme, jestli je zuby nutné brousit. Výhodou fazet je, že broušení zubů je oproti broušení při aplikaci korunek minimální. U některých pacientů se nemusí zuby brousit vůbec. Vždy je to na individuálním posouzení.

Pokud je nutné zuby obrousit, provádí se to v lokální anestezii, ošetření pro vás tedy není bolestivé. 

Krásný úsměv díky fazetám můžete mít už po dvou návštěvách naší kliniky. V některých případech jde vše stihnout i za jednu návštěvu. Pokud bude potřeba přijít dvakrát, aplikujeme vám většinou provizorní fazety z pryskyřice.Fazety jsou skvělým estetickým řešením

Důležité je však vědět, že se o zuby musíme především dobře starat, a tak převzít zodpovědnost za svůj přístup k orálnímu zdraví.

Tip ordinace: Dopřejte svému chrupu generální očistu, a vyrazte na dentální hygienu.

Napište nám

Snažíme se na veškeré Vaše zprávy odpovědět v co nejkratším čase.