AIR FLOW MASTER - Dentální hygiena v 8 krocích

AIR FLOW MASTER - Dentální hygiena v 8 krocích

Prevence v oblasti zubní péče, tedy kvalitní dentální hygiena, je nejen nejúčinnější, ale zároveň také nejlevnější způsob Vaší péče o zuby. Alfadent Vám navíc nabízí nejúčinnější ordinační, domácí i kombinované bělení zubů, za mimořádné ceny.

Proč chodit na dentální hygienu právě k nám

Pravidelná ústní hygiena kombinovaná s profesionálními přístrojem AIR FLOW MASTER udržuje biofilm pod kontrolou a výsledkem je lepší orální zdraví. Pravidelnou návštěvou dentální hygieny, alespoň jednou za 6 měsíců, předcházíte možné parodontitidě.

Dále se AIR FLOW využívá před řadou dalších stomatologický výkonů.

  • Příprava povrchu před cementováním (inlayí, onlayí, korunek a fazet)
  • Příprava povrchu povrchu zhotovením kompozitních výplní
  • Očištění povrchu zubů před nasazení ortodontického aparátu a v průběhu ortodontické léčby
  • Odstranění povlaku a pigmentací před bělením zubů
  • Před zhotovením protetických prací - implantáty


AIR FLOW MASTER

Převratná technologie AIR FLOW se používá k odstranění zubního plaku a tmavých pigmentů vznikající konzumací čaje, kávy, červeného vína. A hlavně u kuřáků. Dále odstraňuje zubní kámen, a to jak na náhradách, tak i na implantátech. Čistí a leští v jednom postupu, který nám zaručí i velmi kvalitní čištění mezizubních prostor, kde jiné metody selhávají. S pomocí AIR FLOW dentální hygiena již není nepříjemným a bolestivým zážitkem. Metoda AIR FLOW je vhodná i pro pacienty s velmi citlivými zuby, i pro dětské pacienty.