O klinice

O klinice

Jsme klinika pro lidi, kteří si váží úsměvu. Věříme, že každý je výjimečný. Jsme proto vždy příjemní a připravení dopřát vám špičkové a bezbolestné ošetření pro jeho krásu i zdraví.

Ke všem přistupujeme stejně

Naším cílem je, aby se lidé zubaře nebáli. Aby se usmívali před tím, než k nám přijdou, u nás, i po tom, co odejdou. Věříme totiž, že každý úsměv je výjimečný. Jsme přesvědčeni, že každý si zaslouží tu nejlepší možnou péči, a proto ke všem přistupujeme stejně. Nasloucháme, radíme, vysvětlujeme, ošetřujeme.

Naší prioritou je vaše pohodlí, proto ošetření u nás nebolí.


Používáme nejmodernější technologie

Jsme kolektiv zkušených zubních lékařů. V ordinaci používáme světové technologie, které nám v oblasti zubní péče dopomáhají k těm nejlepším výsledkům.

Patříme mezi dentální kliniky nejmodernějšího odvětví stomatologie, označovaného jako CAD/CAM stomatologie. Její jedinečnost spočívá v systému CEREC, který pro modelaci zubních náhrad (zuby, korunky, můstky a části zubů inlay, onlay) využívá digitální technologie v počítačovém prostředí 3D.


Vaše pohodlí při ošetření je pro nás důležité, proto u nás najdete moderní komfortní křesla značky Sirona.


Nový zub na počkání

Díky systému CEREC celokeramické zubní náhrady během chvilky i vyrobíme. Tak i u složitějších zákroků stačí pouze jediná návštěva zubaře, a váš úsměv je dokonalý. Špičkový švýcarský systém CEREC má v České republice jen několik pracovišť.Respektujeme vaše přání a možnosti

Ke každému přistupujeme individuálně, včetně plánu léčby na míru podle časových a finančních možností. Protože každý je výjimečný a jedině tak budete plně spokojení, a vaše dobrá zkušenost i doporučení je naší odměnou.


V naší čekárně naleznete pohodlná křesla a příjemné prostředí, které Vám ještě více zpříjemníme kávou.


Co o nás říkají pacienti

Vít Svoboda

Dobrý den. Včera jsem byl poprvé ošetřen v analgosedaci a za mě naprosto super. Personál je moc milý a příjemný, že se konečně k zubaři nebojím. Doporučuji opravdu všem,co mají obavy. Zdraví Vás už nyní stálý klient. V.S.

Romana Ripper

Kliniku Alfadent mohu jen a jen doporučit. Dlouho jsem nemohla v Praze najít zubaře, ke kterému bych chodila ráda a zároveň ze mě nechtěl mít jen peníze. V Alfadent mají skutečný zájem o to, aby zákazník byl spokojený a měl zdravé zuby. Jsou profesionálové na svém místě! Opravdu doporučuji všem, kteří chtějí mít zdravý úsměv. V Alfadent navštěvuji jak zubní oddělení, tak i dentální hygienu. Ta se pro mě stala naprostým relaxem, kdy si na skoro hodinu lehnu, nohy mám nahoře a odpočívám. Skoro jako bych šla na masáž. Moc díky za vaše profesionální služby!

Veronika Kroková

Alfadent nemůžu vynachválit. Já, jakožto absolutně neléčitelný pacient kvůli strachu, jsem odcházela vysmata. Podstoupila jsem analgosedaci při trhání 3 zubů moudrosti. Měla jsem strašný, strašný strach. Pan doktor je velice milý, a hlavně šikovný! Sestřičky jsou také zlatíčka a o paní anestezioložce ani nemluvím. Top klinika. Určitě se vrátím! Moc děkuji