O klinice

O klinice

Stomatologická klinika Alfadent Vám poskytne špičkové stomatologické ošetření na nejmodernější evropské úrovni.

KDO JSME/NAŠE FILOZOFIE

Stomatologická klinika Alfadent Vám poskytne špičkové stomatologické ošetření na nejmodernější evropské úrovni. Naším cílem je, aby se lidé zubaře nebáli a aby se usmívali před tím než k nám přijdou, u nás, i po tom co odejdou. Věříme totiž, že každý úsměv je výjimečný. Prioritou pro nás je pohodlí pacienta a bezbolestnost zákroku. Usilujeme o špičkový servis, za rozumnou cenu, který je přístupný každému. Lidé si často myslí že soukromá = drahá. To je ale velký omyl. Pojišťovny hradí pacientům plnou úhradu pouze za preventivní prohlídku, lokální anestezii, RTG a vytržení zubu. Je na každém z Vás zda se rozhodnete ušetřit nebo investovat do svého zdravého chrupu.


Křesla značky Sirona pro Vaše maximální pohodlí.


Každý z Vás je VIP

Jsme přesvědčeni, že pacient si zaslouží tu nejlepší možnou péči, proto ke každému z Vás přistupujeme jako k VIP. Nasloucháme, radíme, vysvětlujeme, ošetřujeme. Naší filozofií je individuální přístup, včetně individuálního plánu léčby podle Vašich časových a finančních možností. Vaše dobrá zkušenost a doporučení je naše odměna.

Alfadent se specializuje na léčbu bez bolesti a moderní technologie

Ošetření bez bolesti v kombinaci s využitím digitální technologie CEREC umožňuje pacientovi získat tu nejkvalitnější péči. Klinika Alfadent patří mezi pracoviště nejmodernějšího odvětví stomatologie, označovaného jako CAD/CAM stomatologie. Její jedinečnost spočívá v systému CEREC, který využívá digitální technologie při modelaci Vašich zubních náhrad (zuby, korunkymůstky a části zubů inlayonlay) v počítačovém prostředí 3D. Vaše celokeramické zubní náhrady poté v systému CEREC během chvilky i vyrobíme. S moderní technologií CEREC Vám tak i u složitějších zákroků stačí pouze jediná návštěva zubaře. Špičkový švýcarský systém CEREC má v ČR jen několik pracovišť, ve světě ho však denně využívají miliony stomatologů a pacientů.

Alivo Hereiam

Poprvé v životě (je mi 37) se nebojím chodit k zubaři. Paní doktorka (omlouvám se, pokud stále slečna) je naprostý profík. Všechno s vámi probere, navrhne různa řešení, vše je bezbolestné. Byl sem i na extrakci několika zubů v analagosedaci, to je naprostá nádhera. Upřímně se těším na každou další návštěvu. Zdroj: Google recenze

Alakhai Lutos

Navštěvuji kliniku Alfadent více než 10 let a jejich služby jsou vynikající. Jsou velmi profesionální od hygieny až po CEREC. Nápomocný personál a milí lékaři. Nemůžete se touto klinikou zmýlit, pokud právě v Praze.

Jan Patřičný

Byl jsem zde na tahání zubu. Měl jsem velmi pokročilý zánět. Musím říci, že pan doktor Chvojka je absolutní profesionál. Vůbec nic jsem necítil. Tak jak propagují bezbolestnou stomatologii, tak jí i provádějí. Krásné prostředí, absolutně profesionální přístup veškerého personálu. Zkrátka vřele doporučuji.