O klinice

O klinice

Jsme klinika pro lidi, kteří si váží úsměvu. Věříme, že každý je výjimečný. Jsme proto vždy příjemní a připravení dopřát vám špičkové a bezbolestné ošetření pro jeho krásu i zdraví.

Ke všem přistupujeme stejně

Naším cílem je, aby se lidé zubaře nebáli. Aby se usmívali před tím, než k nám přijdou, u nás, i po tom, co odejdou. Věříme totiž, že každý úsměv je výjimečný. Jsme přesvědčeni, že každý si zaslouží tu nejlepší možnou péči, a proto ke všem přistupujeme stejně. Nasloucháme, radíme, vysvětlujeme, ošetřujeme.

Naší prioritou je vaše pohodlí, proto ošetření u nás nebolí.


Používáme nejmodernější technologie

Jsme kolektiv zkušených zubních lékařů. V ordinaci používáme světové technologie, které nám v oblasti zubní péče dopomáhají k těm nejlepším výsledkům.

Patříme mezi dentální kliniky nejmodernějšího odvětví stomatologie, označovaného jako CAD/CAM stomatologie. Její jedinečnost spočívá v systému CEREC, který pro modelaci zubních náhrad (zuby, korunky, můstky a části zubů inlay, onlay) využívá digitální technologie v počítačovém prostředí 3D.


Vaše pohodlí při ošetření je pro nás důležité, proto u nás najdete moderní komfortní křesla značky Sirona.


Nový zub na počkání

Díky systému CEREC celokeramické zubní náhrady během chvilky i vyrobíme. Tak i u složitějších zákroků stačí pouze jediná návštěva zubaře, a váš úsměv je dokonalý. Špičkový švýcarský systém CEREC má v České republice jen několik pracovišť.Respektujeme vaše přání a možnosti

Ke každému přistupujeme individuálně, včetně plánu léčby na míru podle časových a finančních možností. Protože každý je výjimečný a jedině tak budete plně spokojení, a vaše dobrá zkušenost i doporučení je naší odměnou.


V naší čekárně naleznete pohodlná křesla a příjemné prostředí, které Vám ještě více zpříjemníme kávou.


Co o nás říkají pacienti

Alivo Hereiam

Poprvé v životě (je mi 37) se nebojím chodit k zubaři. Paní doktorka (omlouvám se, pokud stále slečna) je naprostý profík. Všechno s vámi probere, navrhne různa řešení, vše je bezbolestné. Byl sem i na extrakci několika zubů v analagosedaci, to je naprostá nádhera. Upřímně se těším na každou další návštěvu. Zdroj: Google recenze

Alakhai Lutos

Navštěvuji kliniku Alfadent více než 10 let a jejich služby jsou vynikající. Jsou velmi profesionální od hygieny až po CEREC. Nápomocný personál a milí lékaři. Nemůžete se touto klinikou zmýlit, pokud právě v Praze.

Jan Patřičný

Byl jsem zde na tahání zubu. Měl jsem velmi pokročilý zánět. Musím říci, že pan doktor Chvojka je absolutní profesionál. Vůbec nic jsem necítil. Tak jak propagují bezbolestnou stomatologii, tak jí i provádějí. Krásné prostředí, absolutně profesionální přístup veškerého personálu. Zkrátka vřele doporučuji.