Jsme dentální klinika ALFADENT Praha 5

Lidé se často návštěvy zubaře obávají. My máme za cíl, aby se naši klienti usmívali. Před tím, než k nám přijdou, u nás i po tom, co odejdou. Věříme, že každý úsměv je výjimečný. Jsme proto vždy příjemní a připravení dopřát jim bezbolestné ošetření pro krásu i zdraví jejich úsměvu.

Zjistěte o nás více

Naše služby

CEREC - Nový zub již za 3 hodiny
CEREC - Nový zub již za 3 hodiny

Poškodili nebo vyrazili jste si zub? Pomocí nejmodernější světové technologie CEREC zařídíme aby byl Váš zub během jedné návštěvy u nás jako nový. To znamená že za 3 hodiny odcházíte s novým zubem.

Bezbolestné ošetření
Bezbolestné ošetření

Zakládáme si na tom, že naše ošetření nebolí. Abyste se před návštěvou zubaře pouze usmívali. Přijďte se přesvědčit, že u nás k tomu máte důvod.

Endodoncie
Endodoncie

Laicky řečeno, pacientem endodoncie se stáváte, když máte bolavý zub. Endodoncie, jako podobor stomatologie, se zabývá nemocemi zubní dřeně, respektive kořenového systému zubu (endodontu). Ošetříme kořenové kanálky Vašeho zubu tak, abychom zamezili rozšíření zánětu, a tak zabránili předčasné extrakci zubu.

CBCT – 3D přesná diagnostika
CBCT – 3D přesná diagnostika

Rozdíl oproti klasickému CT je v několikanásobně nižší dávce záření a 3D obrazu oproti klasickému dvourozměrnému. Díky 3D obrazu (digitálního) pro Vás lékař určí to nejefektivnější ošetření. Díky této technologii, vidí lékař věci, které na obyčejném RTG viditelné nejsou.

AIR FLOW MASTER - Dentální hygiena
AIR FLOW MASTER - Dentální hygiena

Prevence v oblasti zubní péče, tedy kvalitní dentální hygiena, je nejen nejúčinnější, ale zároveň také nejlevnější způsob Vaší péče o zuby. Alfadent Vám navíc nabízí nejúčinnější ordinační, domácí i kombinované bělení zubů, za mimořádné ceny.

Analgosedace
Analgosedace

Analgosedace se doporučuje pacientům, kteří podstupují složitější stomatologický zákrok, popř. pacientům obávajícím se stomatologického ošetření, a to i starším dětem, nebo pacientům s dávivým reflexem. Díky analgosedaci ošetření nebudete mít spojeno s žádnými nepříjemnými pocity. Během jedné až tří hodin je lze možné provést více zákroků na jednou, tudíž to šetří Váš čas.

Bělení zubů metodou Pure Whitening
Bělení zubů metodou Pure Whitening

Po bělení zubů metodou Pure Whitening Vám na rozdíl od ostatních bělení vám s jednoduchou pravidelnou údržbou vydrží Váš nový zářivý úsměv navždy.

Záchovná stomatologie
Záchovná stomatologie

Podstatou záchovné stomatologie je snaha o udržení relativně zdravých i poškozených co nejdéle v ústech.

Implantáty Straumann a Oktagon
Implantáty Straumann a Oktagon

Co to je zubní implantát? Zubní implantát je v podstatě umělý zubní kořen, který se aplikuje do kosti čelisti. Tento umělý kořen slouží k připevnění korunky, můstku nebo snímatelné zubní náhrady.

O nás

Kvalita za rozumnou cenu pro každého

Kvalita za rozumnou cenu pro každého

Naším cílem je, aby se lidé zubaře nebáli. Usilujeme o špičkový servis, za rozumnou cenu, který je přístupný každému.

Každý z Vás je VIP

Každý z Vás je VIP

Jsme přesvědčeni, že pacient si zaslouží tu nejlepší možnou péči, proto ke každému z Vás přistupujeme jako k VIP. Nasloucháme, radíme, vysvětlujeme, ošetřujeme.

Pracujeme moderně a bezbolestně

Pracujeme moderně a bezbolestně

Poskytujeme Vám špičkové stomatologické ošetření na nejmodernější evropské úrovni. Prioritou pro nás je pohodlí pacienta a bezbolestnost zákroku.

Články

Máme nové žaluzie
Máme nové žaluzie

Celou naší kliniku vybavila novými žaluziemi firma Žaluzie Vokurka.

Hledáme posilu do našeho týmu
Hledáme posilu do našeho týmu

Hledáme zubního lékaře/lékařku

Napsali o nás!
Napsali o nás!

Jak se správně starat o chrup? K zubaři choďte dvakrát ročně a vyzkoušejte dentální hygienistku

Kontaktujte nás

Rychlý kontakt
+420 251 625 056
+420 774 444 902

Pište nám
info@alfadent.cz

ALFADENT s.r.o.
Horšovská 390 / 4
150 00, Praha 5 - Řeporyje
Česká republika

Další kontakty