Náš tým

Představujeme Vám náš tým profesionálů. Jejich každodenní činností je zabezpečit pro Vás vysoce kvalitní služby. Sledujeme nejnovější stomatologické i kosmetické trendy a pravidelně se účastníme kongresů, kde se stále vzděláváme v oboru.

MUDr. Jan Chvojka

MUDr. Jan Chvojka
Chirurgická stomatologie, implantologie, záchovná, estetická stomatologie, protetika, endodoncie a parodontologie. Již během studií absolvoval zahraniční stáže na Taiwanu, Mexiku a Rumunsku se zaměřením na záchovnou a chirurgickou stomatologii. Hostoval půl roku na prestižní Universitätsklinikum Hamburg-Eppendorf - Klinik für Zahnmedizin (Německo) a 1 měsíc na Çukrova University - Department of Prosthodontics, Periodontology, Endodontics and Surgery (Turecko).

MUDr. Dana Sieglová

MUDr. Dana Sieglová
praktická stomatologie, parodontologie, laserová chirurgie, protetické práce. MUDr. Dana Sieglová patří k předním odborníkům na parodontologii v České republice. Zkušenosti získala na pracovních stážích v USA, Velké Británii a dva roky strávila pracovně v Severním Irsku. Je držitelkou certifikátů a ocenění v estetické parodontologii a restorativní stomatologii v ČR, Velké Británii a Německu.

MDDr. Karel Ingriš

MDDr. Karel Ingriš
Zaměřuje se na záchovnou a estetickou stomatologii, stomatochirurgii a endodoncii pod mikroskopem. Jako všichni naši lékaři také zhotovuje korunky, můstky a jiné náhrady ztrát tvrdých zubních tkání metodou Cerec. Již během studia absolvoval několik stáží u specialistů na stomatochirurgii a záchovnou stomatologii. Rok pracoval ve Všeobecné fakultní nemocnici na stomatochirurgické ambulanci. Společně s MUDr. Pavlou Hájkovou- anestezioložkou provádí na Naší klinice ošetření v analgosedaci.

MDDr. Dominika Hübnerová

MDDr. Dominika Hübnerová
Zaměřuje se na především na záchovnou stomatologii, endodoncii, protetiku a pedostomatologii. Absolventka 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Zkušenosti získávala již během studia na stážích zaměřených na záchovnou stomatologii. Po promoci nabyla cenné praxe v soukromé klinice v Praze. Pravidelně se účastní školení cílených na moderní postupy ve stomatologii.

Aneta Stryjová DiS

Aneta Stryjová DiS
Dentální hygienistka - na mateřské dovolené. Vystudovala obor Diplomovaný zubní technik. Stala se také členkou ADH ČR. Za svou dosavadní praxi nasbírala cenné zkušenosti v zubních ordinacích MUDr. Hvězdové, MUDr. Tasáryové, MUDr. Máchové, MUDr. Šváchové, MDDr. Kristiny Vernerové, Ústavu klinické a experimentalní stomatologie a Canadian Medical Care. Již sedmým rokem přednáší pro první ročník na VOŠZ a SZŠ Alšovo nábřeží v Praze. Neustále se vzdělává, pravidelně se účastní školících akcí a praktických workshopů.

Barbora Vaníčková DiS

Barbora Vaníčková DiS
Dentální hygienistka. Studium absolvovala v Praze, kde v roce 2014 získala titul diplomované dentální hygienistky. Během studia se účastnila několika praktických stáží u zubních lékařů, pravidelně navštěvovala vzdělávací akce např. Škachův den, v roce 2013 se zúčastnila Týdne čistých zubů s MUDr. Sedelmayerem. Práce je pro ni koníčkem, v oboru dobře využije svou pečlivost, empatii a komunikaci s lidmi, která je nedílnou součástí procesu péče o zuby.

Tereza Rod Zavadilová Dis

Tereza Rod Zavadilová Dis
Dentální hygienistka. Studium dokončila v roce 2015 v Praze. Během studií absolvovala různé stáže v zubních ordinacích, následně pracovala několik let v ordinaci se zaměřením pro parodontologické pacienty pod vedením MDDr. Korábka. Spolupracovala s lékaři různých specializací - MUDr. Mazur, MUDr. Pšeničný. Navštěvuje specializované kurzy, aby se mohla v oboru nadále posouvat.

Dis. Adéla Vaníčková

Dis. Adéla Vaníčková
Zubní instrumentářka

Veronika Schusterová

Veronika Schusterová
Vrchní sestra

Eva Sušanková

Eva Sušanková
Zubní instrumentářka

Karolína Barochová

Karolína Barochová
Recepční

Daniela Patřičná

Daniela Patřičná
Manažerka kliniky

Pečujeme o náš personál

O fyzickou pohodu našeho personálu se s velkou péčí stará paní Miroslava Dubanská.

Zároveň je to zakladatelka nestátního zdravotnického zařízení Fyzioterapie Dubanská s.r.o. které svým pacientům poskytuje vysoce kvalitní specializovanou péči více jak 20 let. Více se o tomto zařízení dozvíte na jejich webových stránkách.

Nas tym