Náš tým

Představujeme Vám náš tým profesionálů. Jejich každodenní činností je zabezpečit pro Vás vysoce kvalitní služby. Sledujeme nejnovější stomatologické i kosmetické trendy a pravidelně se účastníme kongresů, kde se stále vzděláváme v oboru.

Doktorský tým

MUDr. Jan Chvojka

MUDr. Jan Chvojka
Chirurgická stomatologie, implantologie, záchovná, estetická stomatologie, protetika, endodoncie a parodontologie. Již během studií absolvoval zahraniční stáže na Taiwanu, Mexiku a Rumunsku se zaměřením na záchovnou a chirurgickou stomatologii. Hostoval půl roku na prestižní Universitätsklinikum Hamburg-Eppendorf - Klinik für Zahnmedizin (Německo) a 1 měsíc na Çukrova University - Department of Prosthodontics, Periodontology, Endodontics and Surgery (Turecko).

MUDr. Dana Sieglová

MUDr. Dana Sieglová
praktická stomatologie, parodontologie, laserová chirurgie, protetické práce. MUDr. Dana Sieglová patří k předním odborníkům na parodontologii v České republice. Zkušenosti získala na pracovních stážích v USA, Velké Británii a dva roky strávila pracovně v Severním Irsku. Je držitelkou certifikátů a ocenění v estetické parodontologii a restorativní stomatologii v ČR, Velké Británii a Německu.

MDDr. Dominika Hübnerová

MDDr. Dominika Hübnerová
Zaměřuje se na především na záchovnou stomatologii, endodoncii, protetiku a pedostomatologii. Absolventka 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Zkušenosti získávala již během studia na stážích zaměřených na záchovnou stomatologii. Po promoci nabyla cenné praxe v soukromé klinice v Praze. Pravidelně se účastní školení cílených na moderní postupy ve stomatologii.

MDDr. Hana Větrovská

MDDr. Hana Větrovská
.

Dentální hygienistky

Aneta Stryjová DiS

Aneta Stryjová DiS
Dentální hygienistka - na mateřské dovolené. Vystudovala obor Diplomovaný zubní technik. Stala se také členkou ADH ČR. Za svou dosavadní praxi nasbírala cenné zkušenosti v zubních ordinacích MUDr. Hvězdové, MUDr. Tasáryové, MUDr. Máchové, MUDr. Šváchové, MDDr. Kristiny Vernerové, Ústavu klinické a experimentalní stomatologie a Canadian Medical Care. Již sedmým rokem přednáší pro první ročník na VOŠZ a SZŠ Alšovo nábřeží v Praze. Neustále se vzdělává, pravidelně se účastní školících akcí a praktických workshopů.

Barbora Vaníčková DiS

Barbora Vaníčková DiS
Dentální hygienistka. Studium absolvovala v Praze, kde v roce 2014 získala titul diplomované dentální hygienistky. Během studia se účastnila několika praktických stáží u zubních lékařů, pravidelně navštěvovala vzdělávací akce např. Škachův den, v roce 2013 se zúčastnila Týdne čistých zubů s MUDr. Sedelmayerem. Práce je pro ni koníčkem, v oboru dobře využije svou pečlivost, empatii a komunikaci s lidmi, která je nedílnou součástí procesu péče o zuby.

Tereza Rod Zavadilová Dis

Tereza Rod Zavadilová Dis
Dentální hygienistka - na mateřské dovolené. Studium dokončila v roce 2015 v Praze. Během studií absolvovala různé stáže v zubních ordinacích, následně pracovala několik let v ordinaci se zaměřením pro parodontologické pacienty pod vedením MDDr. Korábka. Spolupracovala s lékaři různých specializací - MUDr. Mazur, MUDr. Pšeničný. Navštěvuje specializované kurzy, aby se mohla v oboru nadále posouvat.

Dis. Adéla Vaníčková

Dis. Adéla Vaníčková
Zubní instrumentářka

Zubní instrumentářky

Eva Sušanková

Eva Sušanková
Zubní instrumentářka - na mateřské dovolené

Karolína Dohnalová

Karolína Dohnalová
Zubní instrumentářka

Simona Zeithamlová

Simona Zeithamlová
Zubní instrumentářka

Pečujeme o náš personál

O fyzickou pohodu našeho personálu se s velkou péčí stará paní Miroslava Dubanská.

Zároveň je to zakladatelka nestátního zdravotnického zařízení Fyzioterapie Dubanská s.r.o. které svým pacientům poskytuje vysoce kvalitní specializovanou péči více jak 20 let. Více se o tomto zařízení dozvíte na jejich webových stránkách.

Nas tym