Zubní implantáty CEREC: nový zub za 3 hodiny

Zubní implantáty CEREC: nový zub za 3 hodiny

Poškodili nebo vyrazili jste si zub? Pomocí nejmodernější světové technologie CEREC zařídíme, aby byl během jedné návštěvy u nás jako nový. To znamená, že do 3 hodin odejdete s hotovým zubem.

Objednat se

Rádi byste měli hotové nové zuby na počkání? Stačí jediná návštěva u odborníka, který ovládá systém CEREC. 

Špičková 3D technologie v kombinaci s nejmodernějšími zubními materiály, jako je keramická ocel, umožňuje digitálně navrhnout a počítačem vyrobit na počkání vaše nové zuby. Tato ošetření dříve znamenala několik návštěv zubaře. Dnes je to možné zvládnout i za jedno odpoledne.

U nás se navíc můžete spolehnout to, že vás při ošetření nebude nic bolet.


Co všechno jde s CEREC vyřešit?

Přišli jste neočekávaně o zub? Chybí vám zuby? Ulomil se vám kousek zubu? Potřebujete novou korunku? Máte jakýkoliv jiný problém se zuby? Přijďte k nám a pohodlně se usaďte, ve všech případech vám pomůžeme vrátit zdravý a krásný úsměv. 

CEREC Primemill grinding zirconia

Jak ošetření CEREC probíhá?

1) Připravíme vaše zuby

Zuby vyčistíme a kompletně připravíme na ošetření CEREC.

2) Zhodnotíme váš chrup

Speciální minikamerou nasnímáme do počítače vaše zuby a oblasti, které je potřeba ošetřit a opravit.

3) Vymodelujeme nový zub

Díky špičkovému stomatologickému softwaru a 3D zobrazení CEREC si nový zub nebo jinou náhradu na počítači digitálně vymodelujeme. Počítač zasadí zub do okolí na milimetr přesně.

Podívejte se, jak vypadá modelování nového zubu:


4) Vyrobíme váš nový zub

Hotové 3D zadání převezme z počítače hi-tech frézovací přístroj. Do něj umístíme kostku dentální keramiky, která se díky jemné práci fréz během několika minut promění ve váš nový zub.

Podívejte se, jak probíhá frézování nového zubu:


5) Vybereme přesný odstín

Myslíme i na odpovídající odstín zubu tak, aby váš úsměv zůstal krásný. CEREC dodává kostky dentální keramiky v řadě odstínů. Keramický materiál lze leštit a barvit podle vašich potřeb a přání.Vše

6) Nový zub vám nasadíme

Zubní náhradu vám nalepíme speciálním lepidlem. Jde o velmi sofistikovanou dentální techniku, která zabraňuje průniku jakýchkoli bakterií a nečistot. V případě keramické inlaye a onlaye, lidově plomby, se náhrada lepí na obroušený zub. Korunky se pak umisťují na implantát, který nahrazuje původní zub.Keramické náhrady a jejich výhody

Pevnost materiálu 

Keramika už delší dobu dokazuje jedinečné vlastnosti jako materiál, z něhož se vyrábí brzdové disky pro automobily či umělé klouby. Nástup vysoce pevné keramiky na místo kovových konstrukcí znamená novou éru i ve stomatologii.

Přirozený vzhled

Keramické náhrady ztěží rozeznáte od vlastních zubů, kopírují totiž způsob přirozeného odrazu světla zubu. Dokonale přirozený vzhled vytvářejí i proto, že jsou zhotoveny bez kovového jádra, které často korunkou prosvítá.

Žádné alergie

Celokeramické náhrady přijímá lidské tělo bez problémů, nemusíte se proto bát alergické reakce. Odpadá také nepříjemná chuť z kovových konstrukcí, která často narušuje vnitřní pohodu pacienta.

Odolnost

Celokeramické produkty vám běžně vydrží několik desítek let. Mimo jiné záleží na kvalitě hygieny a pravidelných kontrolách u zubního lékaře.

Ideální pro citlivé zuby

Keramika se na rozdíl od tepelně vodivého kovu projevuje jako dobrý izolátor. Dokonce ani pokud máte vysoce citlivé zuby, nehrozí reakce na teplo a chlad.


Je ošetření CEREC bezpečné?

Technologie CEREC je to nejlepší, co vám moderní stomatologie může nabídnout. Vysoce bezpečný hi-tech systém, prověřený stomalogy a pacienty na celém světě, je dnes synonymem nejmodernější počítačové technologie i nejšpičkovějšího způsobu ošetření zubů.

Prohlédněte si ceník

Napište nám

Snažíme se na veškeré Vaše zprávy odpovědět v co nejkratším čase.