Naše služby

Prioritou naší zubní ordinace při ošetření je pohodlí pacienta a bezbolestnost zákroku. Zubař Vám vše podrobně vysvětlí a pomůže Vám při řešení Vašeho plánu zubní léčby podle Vašich časových a finančních možností. Chceme, aby se lékaři kliniky a zubní ordinace AlfaDent stali Vašimi přáteli. Možná poprvé v životě poznáte, že můžete cítit pohodu, přátelství a zároveň vysoce profesionální přístup při stomatologickém zákroku. Chceme, abyste se u nás cítili jako dobří a vítaní přátelé. Vaše dobrá zkušenost a doporučení je naše odměna.

CEREC - Nový zub již za 3 hodiny
CEREC - Nový zub již za 3 hodiny

Poškodili nebo vyrazili jste si zub? Pomocí nejmodernější světové technologie CEREC zařídíme aby byl Váš zub během jedné návštěvy u nás jako nový. To znamená že za 3 hodiny odcházíte s novým zubem.

Bezbolestné ošetření
Bezbolestné ošetření

Zakládáme si na tom, že naše ošetření nebolí. Abyste se před návštěvou zubaře pouze usmívali. Přijďte se přesvědčit, že u nás k tomu máte důvod.

Endodoncie
Endodoncie

Laicky řečeno, pacientem endodoncie se stáváte, když máte bolavý zub. Endodoncie, jako podobor stomatologie, se zabývá nemocemi zubní dřeně, respektive kořenového systému zubu (endodontu). Ošetříme kořenové kanálky Vašeho zubu tak, abychom zamezili rozšíření zánětu, a tak zabránili předčasné extrakci zubu.

CBCT – 3D přesná diagnostika
CBCT – 3D přesná diagnostika

Rozdíl oproti klasickému CT je v několikanásobně nižší dávce záření a 3D obrazu oproti klasickému dvourozměrnému. Díky 3D obrazu (digitálního) pro Vás lékař určí to nejefektivnější ošetření. Díky této technologii, vidí lékař věci, které na obyčejném RTG viditelné nejsou.

AIR FLOW MASTER - Dentální hygiena
AIR FLOW MASTER - Dentální hygiena

Prevence v oblasti zubní péče, tedy kvalitní dentální hygiena, je nejen nejúčinnější, ale zároveň také nejlevnější způsob Vaší péče o zuby. Alfadent Vám navíc nabízí nejúčinnější ordinační, domácí i kombinované bělení zubů, za mimořádné ceny.

Analgosedace
Analgosedace

Analgosedace se doporučuje pacientům, kteří podstupují složitější stomatologický zákrok, popř. pacientům obávajícím se stomatologického ošetření, a to i starším dětem, nebo pacientům s dávivým reflexem. Díky analgosedaci ošetření nebudete mít spojeno s žádnými nepříjemnými pocity. Během jedné až tří hodin je lze možné provést více zákroků na jednou, tudíž to šetří Váš čas.

Bělení zubů metodou Pure Whitening
Bělení zubů metodou Pure Whitening

Po bělení zubů metodou Pure Whitening Vám na rozdíl od ostatních bělení vám s jednoduchou pravidelnou údržbou vydrží Váš nový zářivý úsměv navždy.

Záchovná stomatologie
Záchovná stomatologie

Podstatou záchovné stomatologie je snaha o udržení relativně zdravých i poškozených co nejdéle v ústech.

Implantáty Straumann a Oktagon
Implantáty Straumann a Oktagon

Co to je zubní implantát? Zubní implantát je v podstatě umělý zubní kořen, který se aplikuje do kosti čelisti. Tento umělý kořen slouží k připevnění korunky, můstku nebo snímatelné zubní náhrady.

Celokeramické fazety
Celokeramické fazety

Fazety jsou šetrná metoda jak mít estetický vzhled zubů s dlouhou životností a hlavně barevnou stálostí. Dá se tak upravit tvar, mírné nepravidelnosti nebo zuby rozsáhlými výplněmi. Takto se dají upravit zuby v horním chrupu v přední části.