Implantáty Straumann a Oktagon

Implantáty Straumann a Oktagon

Zubní implantát představuje umělý zubní kořen, který se aplikuje do kosti čelisti. Slouží k připevnění korunky, můstku nebo snímatelné zubní náhrady.

Objednat se

Co je potřeba vyřešit před zákrokem?

Implantaci předchází konzultační vyšetření, kde spolu probereme veškerá možná řešení a stanovíme vám léčebný plán na míru. Jeho součástí je časový harmonogram zákroku, speciální vyšetření CBCT a finanční kalkulace léčby.

Pro každého pacienta vytváříme individuální kalkulaci podle jeho možností, přání a stavu jeho chrupu.


Skladba implantátu

Implantát je konstrukce, která imituje zubní kořen a je celá ukrytá v kosti. Má v sobě dutinu se závitem, do které se zašroubuje nadstavba implantátu, tzv. abutment. Abutment je část zubu nad dásní, na který se dále připevní korunka. Korunka na implantátu může být buď provizorní, nebo trvalá, zhotovena z odolné keramiky.

Váš nový zub se tedy bude skládat ze 3 částí:

  1. Implantát
  2. Abutment (nadstavba – podpěra)
  3. Korunka

Kvalita je pro nás důležitá, a proto používáme pouze prvotřídní implantáty značky Straumann a Oktagon.Vrátíme vám sebevědomý úsměv

Cílem implantátu je poskytnout vám nadstandardní řešení, obnovit funkčnost a estetičnost vašeho chrupu pevnými, nesnímatelnými náhradami. Implantát nejlépe imituje váš vlastní zub, a tím vám pomáhá maximálně navrátit sebevědomý úsměv.Ošetření, které nebolí

Vaše pohodlí je pro nás prioritou. Proto zajistíme, aby vás při zákroku nic nebolelo. Jednou z možností je utlumení analgosedací, díky které nebudete mít zákrok spojený s žádnými nepříjemnými pocity.


OSSTELL BEACON - Špičkový přístroj k měření stability implantátů

Tento přístroj nám pomáhá objektivně a neinvazivně určit stabilitu implantátu a posoudit postup osseointegrace (vhojení do čelistní kosti), aniž by to ohrozilo samotný proces hojení.

Napište nám

Snažíme se na veškeré Vaše zprávy odpovědět v co nejkratším čase.